BLOG 

V neděli 28. dubna se uskutečnilo poslední fotografování v ateliéru pro pejsky v Uhříněvsi, před velkým stěhováním do vlastních prostor v Ondřejově, kde se bude ateliér rozrůstat o nové vybavení. A tak jsem na posledním fotografování přivítala celkem osm border kolií, tři dospělí a pět štěňátek. Fotila se však jen štěňátka z Chovatelské stanice...

Ve středu 3. dubna k nám do ateliéru zavítaly dvě pejskové, jezevčík a kříženka. Cílem bylo jejich nafocení v průběhu praxe fotografky Aleny Tesařové, pro kterou byliy psí modelky pozvány a zároveň bylo zadáním od majitelky pejsků Veroniky, nafocení obou psích slečen na zeleném pozadí.

FOR HORSE 2019

12.03.2019

Veletrh FOR HORSE rozbuší srdce všech milovníků koní

V sobotu 24. února odpoledne jsem vyrazila nejprve do Průhonického parku na focení fenky Elsy, která je velmi nápadně podobná plemeni maďarského ohaře, ačkoli je kříženec. Nejprve jsme si společně užili krásného slunečného počasí venku a poté jsme se s celou rodinkou přesunuli do ateliéru, kde jsme fotili na bílém pozadí.

V sobotu 16. února se uskutečnilo v ateliéru valentýnské psí fotografování, na které dorazili celkem čtyři psí modelové. Prvním účastníkem byl pejsek plemene australský ovčák, poté dorazila kříženka a jorkšírský teriér a na závěr se předvedl před objektivem pikardský ovčák.

Neděle 20. ledna byla ve znamení fotografování pejsků v ateliéru. Nejdřív dorazila dlouhosrstá ohařka, poté dvě krátkosrsté border kolie a následovalo fotografování, které všem zúčastněným slibovalo tunu zábavy - fotografování pejsků chytajících pamlsky! Pozvány byly dvě border kolie, jedna labradorka a jedna kříženka. Všichni pejsci byli převážně...