FOR HORSE 2019

12.03.2019

Veletrh FOR HORSE rozbuší srdce všech milovníků koní

Ve dnech 4. až 7. dubna 2019 se PVA EXPO PRAHA v Letňanech rozduní pod kopyty koní. Všem milovníkům těchto ušlechtilých zvířat se totiž už podruhé v řadě otevřou brány veletrhu FOR HORSE.

Druhý ročník veletrhu potřeb pro koně, chovatele a milovníky koní FOR HORSE se v PVA EXPO PRAHA uskuteční v rámci souběhu veletrhů pro rodinu a volný čas FOR FAMILY. Vedle FOR HORSE budou moci návštěvníci zavítat i na veletrhy FOR KIDS a FOR PETS. 
Vrcholem celé akce je pak páteční a sobotní večerní koňská FOR HORSE SHOW, na které návštěvníci zhlédnou fantastická vystoupení v podání předních tuzemských drezérů a jejich koní.

Vše pro nejkrásnější zvíře světa

Specializovaný odborný veletrh FOR HORSE je příležitostí pro představení novinek na trhu v oblasti krmiv, veterinárních, minerálních a kosmetických přípravků, technických pomůcek, transportních zařízení, kompletního jezdeckého vybavení a potřeb. Pod jednou střechou se tu ve dnech 4. až 7. dubna 2019 sejdou tuzemští a zahraniční vystavovatelé, výrobci i obchodníci. Pokud tedy patříte mezi majitele, chovatele a milovníky koní a jezdecké kultury, rozhodně byste do letňanské veletržní stáje měli zavítat.

Nedílnou součástí akce bude také doprovodný program, který návštěvníkům nabídne celou řadu vystoupení. Každý den se v denním programu představí mini poníci, oslíci, ale i fríští koně nebo jízdní oddíl Policie ČR. Dále se seznámíte s hipoterapií a tep vám zvedne třeba i westernová show a rychlostní soutěže. Nebudou chybět ani plemenné přehlídky a ukázka koňského póla. Přijmout pozvání na velkou večerní FOR HORSE SHOW pak budete moci prostřednictvím ukázek samotných účinkujících.

Večerní koňská show

Zlatým hřebem veletrhu FOR HORSE bude páteční a sobotní večerní koňská FOR HORSE SHOW. Na tu si návštěvníci musí zajistit samostatnou vstupenku, její program ale určitě stojí za podívanou. Během dvou nabitých večerů se svým fantasy vystoupením blýskne Michal Bednář a jeho Haraldos Stunt Brothers, westernové rodeo rozjede David Provazník se svým koněm Star Go To Impressa organizace Asaltee předvede výcvik španělských koní.

O ukázky klasické drezury a jízdy bez sedla a uzdečky se postará Petra Zemanová a Diablo.

Celý doprovodný program veletrhu FOR HORSE i večerní FOR HORSE SHOW zahájí ukázka koní Jízdy králů Kunovice, tradiční události, která je od roku 2011 zapsaná na seznamu kulturního dědictví lidstva UNESCO.

Podívejte se na celý program koňské show a vyrazte se svými blízkými na jedinečný soubor veletrhů pro rodinu a volný čas do PVA EXPO PRAHA. Více informací na www.forhorse.cz